Nasza oferta | Stylizacja paznokci Jelenia Góra

A Hand with Colorful Nail Art Holding Green Leaf
Red and White Manicure With Love Print

Manicure Hybrydowy

Green Manicure Art Close Up Photo

Manicure Japoński

Nasza oferta | Stylizacja paznokci Jelenia Góra

Warianty usługi


Warianty usługi


Kontakt i godziny otwarcia

733 021 425

Warianty usługi


SPA dla dłoni

Woman With Black Manicure Holding White and Grey Floral Ceramic Cup

Manicure Hybrydowy Express

Nowość w gabinecie Happy Nails

Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy obejmuje kąpiel stóp w ciepłej wodzie z dodatkiem soli zmiękczającej skórę. Następnie wykonywane jest skracanie paznokci z opiłowaniem i usunięciem skórek. Kolejnym etapem jest opracowanie podeszwy stopy za pomocą frezarki i preparatów pomocniczych. Paznokcie malowane są bazą hybrydową, kolorowym lakierem hybrydowym, następnie pokrywane warstwą topu o błyszczącym lub matowym efekcie końcowym oraz aplikowana jest odżywcza oliwka w okolice skórek. Zabieg wykańczany jest peelingiem stóp oraz wmasowaniem kremu pielęgnacyjnego.

Pedicure klasyczny obejmuje kąpiel stóp w ciepłej wodzie z dodatkiem soli zmiękczającej skórę. Następnie wykonywane jest skracanie paznokci z opiłowaniem i usunięciem skórek. Kolejnym etapem pedicure jest opracowanie podeszwy stopy za pomocą frezarki i preparatów pomocniczych. Zabieg wykańczany jest peelingiem stóp oraz wmasowaniem kremu pielęgnacyjnego. Paznokcie malowane są odżywką o błyszczącym lub matowym efekcie końcowym oraz aplikowana jest odżywcza oliwka w okolice skórek .

Pedicure klasyczny

Stylizacja brwi

Stylizacja brwi : henna lub farbka z regulacją brwi . Zabieg obejmuje farbowanie brwi henną lub farbką oraz regulację pęsetą . Dobór produktu do farbowania dobierany jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.

Profesjonalne podejście i niepowtarzalne wzory. Moje paznokcie nigdy nie wyglądały lepiej!

Scroll to Top